США СХВАЛИЛИ ПАКЕТ ВІЙСЬКОВОЇ ДОПОМОГИ: УКРАЇНА ОТРИМАЄ НОВЕ ОЗБРОЄННЯ ТА ПОСИЛИТЬ СВОЮ ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ

Дата: 24.04.2024 19:24

Сенат Конгресу США схвалив законопроєкт про надання Україні нового пакету військової допомоги. Це дуже вагоме рішення, адже надана підтримка сприятиме стабілізації позицій нашої держави, збільшить не тільки її оборонний, а й наступальний потенціал.

Голова ЗОДА Іван Федоров висловив вдячність Сенату США та Президенту України за зусилля у залученні міжнародної підтримки:

– Дякуємо нашим американським партнерам за життєво необхідну допомогу. А Президенту України та всій команді – за надзусилля, аби посилити наших захисників далекобійною зброєю, артилерією та ППО, – зауважив Іван Федоров.

Очільник регіону зазначив, що важливість цієї допомоги як ніхто розуміють і наші військові на Запорізькому напрямку, з якими військова адміністрація знаходиться на постійному контакті. Він зауважив, що прийняте рішення означає ще більше зброї та ще більше захисту для мешканців Запорізької області й усієї України. Фото без опису