З Днем працівника сільського господарства!

Дата: 19.11.2023 08:00

ШАНОВНІ НАШІ АГРАРІЇ

ДОРОГІ ТРУДІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

З почуттям глибокої поваги і шани вітаємо вас з професійним святом — Днем працівників сільського господарства.

Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Напружена хліборобська праця була і буде визначальною складовою розвитку громади, запорукою її процвітання.

Зараз війна... і наша земля засіваються не благодатним зерном, а смертоносним металом. Поля нашої громади стали ареною протистояння добра і зла.

Але настане час коли підлий та ненаситний ворог буде знищений і не танки, а сільськогосподарська техніка запанує на родючий землі нашої громади.

Тож дозвольте від щирого серця подякувати нашим аграріям та побажати здійснення планів і задумів, втілення в життя усіх сподівань.

Зичимо здоров'я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім'я процвітання нашого краю та піднесення добробуту всього українського народу!

З повагою,

начальник сільської військової адміністрації Володимир ШИШ, депутати сільської ради, виконавчий комітет