Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

Дата: 06.05.2021 15:27

Фото без опису В рамках підготовки до відзначення 76 річниці Великої Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років на території Малинівської громади проводиться упорядкування братських могил, окремих поховань, меморіалів та обелісків пам’ятних знаків воїнів-визволителів та земляків які віддали своє життя на фронтах Другої світової війни.

Так у центральних садибах колишніх сільських рад сіл Полтавка, Малинівка, Новозлатопіль, Любимівка та Приютне силами працівників соціальної сфери, комунальних підприємств за активної підтримки місцевих сільськогосподарських виробників вже завершені роботи по упорядкуванню місць пам’яті.

У село Ольгівське, де не залишилося жодного жителя, сонячним ранком   5 травня завітали працівники Малинівської сільської ради та Полтавського сільського будинку культури щоб віддати шану та упорядкувати братську могилу, із прилеглою до неї територію, у якій під тінню кленів знайшли спочинок 24 радянських воїна, що загинули при визволенні села.

Вічна пам'ять героям які віддали своє життя за свободу Батьківщини!